Polish (Poland)English (United Kingdom)

Outsourcing


My zapewniamy wsparcie IT - Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

Firma Escape Computer efektywnie wspiera swoich klientów w procesach związanych z usługami IT oraz w minimalizowaniu ponoszonych kosztów. Zakup usług IT i dobór odpowiedniej kadry to procesy, które wymagają wysokich nakładów pieniężnych i czasowych. Korzystając z oferowanych przez nas usług, nasi klienci oszczędzają czas i mogą skupić się wyłącznie na działalności swojej firmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług IT oraz dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb klientów, a także wciąż poszerzająca się sieć kontaktów, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, po konkurencyjnych cenach.
Oferujemy szeroką gamę rozwiązań.

Pośrednictwo IT

Escape Computer współpracuje wyłącznie ze starannie dobranymi konsultantami i firmami IT. Nasza głęboka wiedza na temat branży IT pozwala nam zapewnić właściwe kompetencje odpowiadające zapotrzebowaniu naszych klientów.

Outsourcing zakupów i usług IT firmy

Escape Computer obejmuje outsourcing zakupów i usług IT w ramach działalności firmy. Korzyści płynące z naszego wsparcia i pośrednictwa IT to pełna kontrola nad zakupami usług i zadowolenie w ramach naszej działalności w firmie.

Nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb firm . Posiadamy wiedzę na temat rynku IT, ale na bieżąco śledzimy nowości w obszarze IT, co pozwala nam wciąż się rozwijać i poszerzać naszą ofertę. Ponadto posiadamy szeroką sieć kontaktów w branży IT.

Wciąż podnosimy poprzeczkę.


Wkładamy wiele wysiłku, by proces zakupu usług IT uczynić łatwiejszym i bardziej efektywnym. Zarządzanie i zakup tych usług to zadania pełne wyzwań, które wymagają czasu, wiedzy i rozległej sieci kontaktów. Szybko i skutecznie pomagamy klientom znaleźć specjalistów z odpowiednimi kompetencjami, jak również przyczyniamy się do redukcji kosztów ponoszonych przez klienta.

Działamy wielokierunkowo: od zamówień na pojedyncze usługi po kompleksowe zarządzanie procesem zakupu usług IT Twojej firmy

Kontakt

ESCAPE Computer
ul. Wesoła 8/1
80-105 Gdańsk
NIP: 583-277-25-37
Regon: 221411031
tel +48 796-696-370
tel +48 796-696-371
biuro@it-outsourcing.com.pl
www.it-outsourcing.com.pl